5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Alfie Minderli Diyabet Ve Ödem Dostu Günlük/yürüyüş Çorabı Siyah

'Tenderhold' yastıklı dış mekan çoraplarımız diyabetik ve ayak dostudur ve üst kısmı ve paçası hafif, kolay oturan yapısıyla basıncı azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Alfie-B_Siyah
378,90 TL
Aynı Gün Kargo
Yeni Ürün

%37 Merinos Yünü %37 Bambu %12 Polipropilen %12 Poliamid %2 Elastan
 

1 Çift Paket

Sağlık Çorapları

Standart Ebat

 

'Tenderhold' yastıklı dış mekan çoraplarımız diyabetik ve ayak dostudur ve üst kısmı ve paçası hafif, kolay oturan yapısıyla basıncı azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Yumuşak örgü kumaşımız, bacakların ve ayakların hareket etmesine ve nefes almasına izin vererek, basıncı sınırlandırırken ve nem birikimini en aza indirirken kabarcık veya yara riskini azaltır.

Kısıtlayıcı olmayan benzersiz tasarımımız üstün konfor ve destek sunar ve ayrıca şeker hastalarında sık görülen ayak şişmesi eğilimleri nedeniyle daralmayı önlemeye yardımcı olur.

Özel aktivite ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, tamamen yastıklanmış havlu tabanlık, günlük yürüyüşlerinizde ve uzun süre ayakta kalmanız gerektiğinde size maksimum dolgu ve koruma sağlayacaktır.

Tamamen düz ve pürüzsüz burun dikişleri kullanılır, çünkü bunlar sadece ayakkabınızın içinde daha rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda ayak parmaklarında su toplamalarına ve yaralara yol açabilecek sürtünmeyi en aza indirirler.

Ayakları rahatsız etmeyen dış mekan çoraplarımız sadece diyabetik için değil, standart yürüyüş çoraplarını çok sıkı ve rahatsız bulan herkes için mükemmeldir.

Yün ve Bambu karışımlı iplikten yapılan bu çoraplar size lüks bir his verirken aynı zamanda harika bir yalıtkandır ve en soğuk koşullarda bile ayaklarınızın sıcacık ve sıcak kalmasını sağlarken aynı zamanda ayaklarınızın terlemesini önlemek için sıcaklığı düzenler. daha sıcak günlerde.

Müşterilerimizle konuşmayı seviyoruz ve çokça aldığımız bir soru, yani çok ciddiyim, "Üstü lastiksiz bir yürüyüş çorabı yapar mısınız?"

O sırada cevap hayırdı. Ama sonra 'Alfie'yi geliştirdik ve dürüst olmak gerekirse, başlangıçta tamamen dolaşım sorunu yaşayan veya çok fazla elastik çorap giyemeyen insanlara yönelikti. Çoğu yürüyüş çorabının şeritlerinde çok fazla elastik vardır, bu nedenle 'Alfie'nin farklı olmasını istedik ve şimdiye kadarki başarı ve satışlara bakılırsa tam da bunu başardık.

Ama bizi gerçekten şaşırtan şey, bu çorabı satın alanların sadece tıbbi nedenlerle dikkatli olması gereken insanlar değil, çorap için tıbbi bir gereksinimi olsun ya da olmasın herkesin 'Alfie'yi sevmesiydi. 'Alfie', sınıfının lideri 'Leonardo' gibi diğer tüm harika yürüyüş çoraplarımızla aynı performans özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak 'Alfie', ana özelliği konfor olacak şekilde inşa edildi.

Yani 'Alfie' gerçekten bizim için mutlu bir tesadüf oldu çünkü kim olduğunuz veya onları neden aldığınız önemli değil, onları seveceğinizi biliyoruz…


Yıkama talimatları:

Sadece elde yıkama

Ütülemeyin

Çamaşır suyu kullanmayın

Kuru temizleme yapmayın

KurutmayınPopüler Ürünler