5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

JOSH Resistex Bakır İplikli Kompresyon Koşu ve Seyahat Çorabı

Koşu, uçuş ve rekabetçi sporlar için tasarlandık. Dirençli Resistex bakır ipliğiyle örüldük, içimizde yüksek teknolojiye sahibiz.
JOSH-S
423,90 TL
Aynı Gün Kargo
Yeni Ürün

%49 Prolen, %32 P.A, %17 Bakır, %2 E.P

1 Çift Paket

Koşu Çorabı

Diz Üstü


Bakır Güç Serisi Kompresyon Çorapları!

Koşu, uçuş ve rekabetçi sporlar için tasarlandık. Dirençli Resistex bakır ipliğiyle örüldük, içimizde yüksek teknolojiye sahibiz.

Çorabın tamamı %10 Resistex bakır ipliğiyle örgülüdür.

🚀 *Performans Gücü*: Metabolizmanın anahtarı olan bakır, çocukların kemiklerini güçlendirmekten tutun da kalp atışına, kan hücrelerine kadar birçok önemli fonksiyona destek oluyor.

⏳ *Genç Kalın!*: Bakır, cildin yaşlanmasına karşı müttefik. Antioksidan etkisiyle, serbest radikalleri temizleyerek cildin genç ve canlı kalmasına yardımcı oluyor.

💪 *Sağlıklı Yaşam Stili*: Elektrikle uyumlu bakır lifleri sayesinde kan dolaşımını artırıyoruz. Nefes alabilir malzemelerle tasarlandık, böylece hareket özgürlüğünüzü destekleyip konforunuzu maksimuma çıkarıyoruz.

🛡️ *Performans ve İyileşme*: Sakatlanma ve gerilme riskini azaltan tasarımımız sayesinde, kan dolaşımını hızlandırarak kas iyileşmesini destekliyoruz.

Resistex bakır iplikle örülmüş, içi yüksek teknoloji ile üretilmiştir.
BÜYÜME İÇİN BAKIR: İnsan vücudu metabolizması için bakır, çocukların büyümesi, özellikle daha güçlü kemikler oluşturmak ve kırmızı ve beyaz kan hücrelerinin, kolesterolün, kalp kasılmasının, kalp kasılmasının ve beyin gelişiminin sürdürülmesi için gerekli bir elementtir.

 

YAŞLANMAYA KARŞI BAKIR: Bakır cilt yaşlanmasını durduran bir müttefiktir ve yetişkinlerin de bakırı absorbe etmesi ve her gün bir miktar bakır alması gerekir. Süperoksidedismutaz enziminde bulunur. Bakırın neden güçlü bir antioksidan gibi çalıştığını açıklıyor: yaşlanmaya neden olan serbest radikalleri ortadan kaldırmak için geçerli bir eylem. Yetişkin bir insanda bakır, vücut ağırlığının kilogramı başına 1,4 – 2,1 mg kadar bulunur; bu miktar, yaşamın ilk yıllarında üç kat daha fazladır. Bir yetişkinin günde 0,9 mg bakır alması gerekir (ABD Ulusal Bilim Akademisi tarafından belirlendiği üzere). Bu nedenle, özellikle insan vücudunun alınan bakırın yalnızca %1'ini tuttuğu normal koşullarda, iyi bir dengeyi korumak için günlük bakır alımı gereklidir.
 

SAĞLIK İÇİN BAKIR: Bakır lifleri elektriği iyi iletir ve bakır sayesinde kan dolaşımı sağlanır. Nefes alabilen ve emici malzemelerden üretilen yüksek performanslı kumaşlar, optimum sıcaklığı korur ve daha fazla konfor sağlayarak tam hareket aralığına ve destek için eklem esnekliğine olanak tanır.
Performansa ve iyileşmeye yardımcı olmak, yaralanma ve gerginlik olasılığını azaltmak için tasarlanmıştır. Kademeli kompresyon kan dolaşımını hızlandırır, kas iyileşmesine yardımcı olur ve laktik asit oluşumunu azaltır. Ergonomik olarak örülmüş (L+R).Yıkama talimatları:

30°'de makinede yıkayınız

Ütülemeyin

Çamaşır suyu kullanmayın

Kuru temizleme yapmayın

Kurutma makinesinde kurutmayın

 Popüler Ürünler