5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

LEONARDO Resistex Bakır Telli İnce Merinos Yünlü Yastıklı Outdoor Antibakteriyel Yürüyüş Çorabı 2 Çift

L-COPPER
639,00 TL
Aynı Gün Kargo
Yeni Ürün

%48 Yün , %43 Polyamid, %7 Bakır %2 Elastan

2 Çift Paket

Outdoor Çorabı

Standart Ebat


Norfolk Ar-Ge departmanının yeni çalışmalarından biride Leonardo Cooper modelidir. Normal Leonardoların biraz daha fonksiyonlu versiyonudur. Eklenen bakır ipliği sayesinde ayaklarda ki mantar oluşumunu engeller ve elektriklenmeyi önler.

2'li Paket Yastıklı Merinos Yünü Leonardo koleksiyonumuz her mevsim için idealdir ve tüm yürüyüş ve patika maceraları için mükemmel seçimdir. Çoraplarımız soğuk hava koşullarında ayaklarınızın kuru, rahat ve sıcak kalmasını sağlarken, nefes alabilen teknolojiyle sürtünmeyi ve ağrılı kabarcıkları önleyecektir.

Her mevsim, her yerde, tüm yıl boyunca size en iyi açık hava deneyimini sunacaktır. Norfolk 'Leonardo' Merinos Yünü Yürüyüş serisi yürüyüşçüler, yürüyüşçüler ve benzerlerinin soğuk koşullarda tercih ettiği çoraplardır; ayaklarınızı gün boyu kuru, rahat ve sıcak tutacak. Tamamen yastıklı tabanla sıcak bir şekilde yalıtılmıştır, şok emilimi sağlar ve genel olarak daha iyi yalıtım sunar.

Bu 2 Çiftli Paket temel performans özellikleriyle doludur; 'Leonardo' koleksiyonu sürtünmeyi en aza indirmek ve ağrılı kabarcıkları önlemek için Çift Elastik ayak bileği ve ayak destek sistemi sunarken, file bacak ve üst kısım yapısı nefes alabilirlik sağlar. Parmak kutusu, ayak parmaklarınızın etrafındaki hacmi en aza indiren neredeyse görünmez düz burun dikişi ve çoraplarınızın aşağı kaymasını önlemek için çorabı rahatça yerinde tutan çift şeritli üst kısım ile kapatılmıştır.

Yıkama talimatları:

30°'de makinede yıkayınız

Ütülemeyin

Çamaşır suyu kullanmayın

Kuru temizleme yapmayın

Kurutma makinesinde kurutmayın

 Popüler Ürünler