5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lima Stretch+ Teknolojili Diyabet ve Ödem Dostu Sağlık Çorabı Mavi

Çoraplar ayrıca parmak uçlarında aşınmayı önleyen ultra düz el bağlantılı burun dikişine sahiptir ve gerektiğinde Stretch+ Teknolojisi tasarımıyla çoraba %70 daha fazla esneklik kazandırabilen benzersiz bir yumuşak örgü kumaştan yapılmıştır.
LIMA-BL-2PK_Mavi
254,90 TL 199,90 TL
Aynı Gün Kargo
Tükenmek Üzere
Yeni Ürün

%84 Pamuk %11 Poliamid %3 Polyester %2 Elastan

2 Çift Paket

Sağlık Çorabı

Yarım bilek boy

Yepyeni 'Lima' Cotton Comfort Fit, Diyabetik ve Ödem dostu bilekte çorabımıza hoş geldiniz.

Ekstra Geniş 'Lima 2 çiftli paket koleksiyonumuz, ayaklarınızın konfor seviyelerini gerçekten artırabilir. Tam destekli ayağı sayesinde ayaklarınızı korur, gün boyu sıcak ve rahat tutar.

Bilek uzunluğundaki tasarımı ve çok sıkı veya bağlayıcı olmadan hafifçe kavrayan yumuşak çift biyeli üst kısmıyla, göze hoş görünmeyen izler bırakmadan yukarıda kalacak şekilde tasarlanmıştır.

Çoraplar ayrıca parmak uçlarında aşınmayı önleyen ultra düz el bağlantılı burun dikişine sahiptir ve gerektiğinde Stretch+ Teknolojisi tasarımıyla çoraba %70 daha fazla esneklik kazandırabilen benzersiz bir yumuşak örgü kumaştan yapılmıştır.

Yeni 'Lima' Bilek boyu çorabımızdan daha rahat ve kısıtlamayan bir çorap bulamayacağınıza inanıyoruz. Baştan sona sıkıştırmayı en aza indirgemek için benzersiz bir yumuşak örgü kumaş ve süper yumuşak çift biyeli üst kısım sunan bu çorap, basınç veya büzülmeye neden olmadan bacakların doğal hatlarına göre kalıplanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. 'Lima' çoraplarımız, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda Ekstra Geniş uyum sağlayan

Norfolk Stretch+ Teknolojimiz sayesinde standart çoraplardan %70 daha fazla esneme sağlar. En üst düzeyde konfor, koruma ve sıcaklık için Tam dolgulu ayak tabanlarına sahip olmak, ayak problemlerinin önlenmesine yardımcı olur ve eklenen havlu ilmekli yastıklama, 'risk altındaki' ayaklar veya sadece bu ekstra konforu isteyen kişiler için etkili ve güvenli bir ortam sunar.

Bu çoraplar ayaklarınızı sıcak tutacak ve koruyacak, cilt ve ayaklarınızdaki sinirlerin sağlığı için faydalı olan kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Sürtünmeyi ortadan kaldırmaya ve ayak parmaklarındaki aşınmaları önlemeye yardımcı olan önemli bir özellik olan pürüzsüz, tamamen düz burunlu el bağlantılı burun dikişi. 

Yıkama talimatları:

30°'de makinede yıkayınız

Ütülemeyin

Çamaşır suyu kullanmayın

Kuru temizleme yapmayın

Kurutma makinesinde kurutmayın

 Popüler Ürünler