5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

OSCAR Stretch+ Teknolojisine Sahip Yün Diyabet Dostu Çorap 2 Çift Paket Siyah

Diyabetli kişilerin özellikle bacaklarda nöropati, damar hastalığı ve enfeksiyon geliştirme şansının daha yüksek olduğunu biliyoruz, bu nedenle basıncı veya sıcak noktaları azaltan veya ortadan kaldıran çoraplar çok önemlidir.
OSCAR-S-2PP-3538
387,90 TL
Aynı Gün Kargo

%44 Yün %29 Akrilik %25 Poliamid %2 Elastan

2'li Paket Diyabetik Çorap

Norfolk Wool Diabetic 2 Çift Paketi Ekstra Geniş kesimli Norfolk Çoraplar, Şişmiş Bacaklar veya Ayaklar için Çoraplara ihtiyacınız varsa idealdir. Normal çoraplardan %50 daha fazla esneyebilme kapasitesine sahiptirler, bu da onları harika Ekstra Geniş Diyabetik Çoraplar haline getirir.

Diyabetli kişilerin özellikle bacaklarda nöropati, damar hastalığı ve enfeksiyon geliştirme şansının daha yüksek olduğunu biliyoruz, bu nedenle basıncı veya sıcak noktaları azaltan veya ortadan kaldıran çoraplar çok önemlidir. Bu nedenle mükemmel çorapları bulmak çorap çekmecenizin çok önemli bir parçasıdır.

Çoraplarımız yalnızca üst kısımda ve bacaklarda değil, aynı zamanda ayak bölgesinde de artırılmış esneklik sunar; bu nedenle bacakları, ayak bilekleri veya ayakları şişmiş olan herkes için de yanınızdayız. Üst kısmı elastik olan çorapların dolaşım sorunlarına yol açtığını düşünüyorsanız, o zaman çoraplarımız, üst kısmı kısıtlamayan, konforlu yapısıyla size bağlayıcı olmayan bir rahatlık sunacak ve sıkmadan nazikçe kavrayacaktır. Ayrıca normal bir çoraba göre %50 daha fazla esneme sağlar ve istenmeyen baskı uygulamadan veya kan dolaşımını engelleme riski olmadan dik durur.

Yün bakımından zengin, yumuşak ve nefes alabilen çoraplarımız, ayağın altındaki ve ayak parmakları arasındaki havalandırma panelleriyle bakım yapacak şekilde tasarlanmıştır; bu, havanın dolaşmasına izin vererek ayaklarınızı serin, kuru ve rahat tutar ve potansiyel mantar enfeksiyonu ve ayak ülserlerini korumaya yardımcı olur. uzakta. Ultra düz elle bağlantılı ayak parmağı dikişlerine sahip olmak, ayak tahrişini, sıyrıkları ve su toplamasına yol açan yaraları en aza indirecektir.

Bu çorapların iş için mükemmel olduğundan emin olabilirsiniz, bu da dünyanın her yerindeki müşterilerimiz tarafından paylaşılan bir kanıttır!

 

Yıkama talimatları:

Sadece elde yıkama

Ütülemeyin

Çamaşır suyu kullanmayın

Kuru temizleme yapmayın

KurutmayınızPopüler Ürünler