5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

PETER Yün Stretch+ Teknolojisine Sahip Tam Yastıklı Ekstra Genişleyen Çorap 2 Çift Paket Krem

Bu çoraplar ayaklarınızı sıcak tutacak ve koruyacak, kan dolaşımının iyileştirilmesine yardımcı olacak, bu da ayaklarınızdaki cilt ve sinir sağlığı için faydalı olacaktır.
PETER-O-2PP-3538
529,90 TL
Aynı Gün Kargo

%42 Yün %41 Akrilik %15 Poliamid %2 Elastan

2'li Paket

Ekstra Geniş Çoraplar

Ekstra Geniş 'Peter' 2'li paket koleksiyonumuz ayaklarınızın konfor seviyelerine gerçekten katkıda bulunabilir. Tam yastıklamalı ayağı sayesinde ayaklarınızı koruyacak, gün boyu sıcak ve rahat tutacaktır. Çok sıkı veya bağlayıcı olmadan nazikçe kavrayan yumuşak, çift şeritli üst kısmıyla, göze hoş görünmeyen izler bırakmadan dik kalacak şekilde tasarlanmıştır. Çoraplar ayrıca ayak parmakları boyunca aşınmayı önleyecek ultra düz elle bağlantılı burun dikişine sahiptir ve gerektiğinde Stretch+ Teknolojisi tasarımıyla çoraba %70 daha fazla esneklik kazandırabilen benzersiz yumuşak örgü kumaştan yapılmıştır.

Diyabetik ve Ödem dostu tasarımlı çoraplarımız, kompresyonu en aza indirmek için benzersiz bir yumuşak örgü kumaş sunar. Yumuşak çift şeritli üst kısım, baskıya veya daralmaya neden olmadan bacakların doğal hatlarına uyum sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

'Peter' çoraplarımız, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda size Ekstra Geniş uyum sağlayan Norfolk Stretch+ Teknolojimiz sayesinde standart bir çoraba göre %70 daha fazla esneklik sağlayabilir. En üst düzey konfor, koruma ve sıcaklık için tamamen yastıklı ayak tabanlarına sahip olan bu özellik, 'risk altındaki' ayak için etkili ve güvenli bir ortam sunan ilave havlu ilmikli yastıklamayla birlikte ayak sorunlarının önlenmesine yardımcı olacaktır.

Bu çoraplar ayaklarınızı sıcak tutacak ve koruyacak, kan dolaşımının iyileştirilmesine yardımcı olacak, bu da ayaklarınızdaki cilt ve sinir sağlığı için faydalı olacaktır. Pürüzsüz, tamamen düz parmakla elle bağlantılı burun dikişi, önemli bir özellik olup sürtünmeyi ortadan kaldırmaya ve ayak parmakları arasındaki aşınmaları önlemeye yardımcı olur.

Yıkama talimatları:

Sadece elde yıkama

Ütülemeyin

Çamaşır suyu kullanmayın

Kuru temizleme yapmayın

KurutmayınızPopüler Ürünler