5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lewis Ekstra Destekli Kısa Kesim Koşu ve Yürüyüş Çorabı 2'li Paket Fuşya

Yastıklı düşük kesimli koşu çoraplarımız, yastıklı koruma bölgeleri ile ayaklardan yukarı koşularınız için giyinin, darbe basıncını emer ve kabarcıklara ve yaralara karşı koruma sağlar.
Lewis-FF_Fuşya
266,90 TL 212,90 TL
Aynı Gün Kargo
Yeni Ürün

98% Polyester 2% Elastane 

2 Çift Paket

Koşu Çorabı

Bilek Boy

Yastıklı düşük kesimli koşu çoraplarımız, yastıklı koruma bölgeleri ile ayaklardan yukarı koşularınız için giyinin, darbe basıncını emer ve kabarcıklara ve yaralara karşı koruma sağlar.

Sol ve sağ ayaklar için ergonomik şekilli yapıları ile süper rahatlar.

Hızlı nem aktarımı için ağ yapısına sahip nefes alabilen poliamid kumaş ayaklarınızı serin, kuru ve korumalı ve spor ayakkabılarınızın daha uzun süre zinde hissetmesini sağlar.

Darbe basıncını emmek ve su toplamalarına ve yaralara karşı koruma sağlamak için dolgulu koruma bölgelerine sahip, yastıklamalı düşük kesimli çoraplarımızla ayaklarınızın üstünde koşmaya hazır olun.

Sol ve sağ ayaklar için ergonomik şekilli yapıları ile süper rahattırlar. File yapılı nefes alabilen poliamid kumaş, hızlı nem aktarımı sağlayarak ayaklarınızı serin, kuru ve korurken spor ayakkabılarınızın daha uzun süre taze kalmasını sağlar.

Yastıklamalı ve düşük kesimli 'Lewis' koşu çorabı, düzenli koşular için mükemmel olan rahat, yüksek kaliteli bir his yaratmak için üretilmiştir. Polyester ve poliamid ipliğin birleştirilmesi, yalnızca daha uzun süre dayanmaları değil, aynı zamanda orijinal şekillerini de korumaları anlamına gelir.

Takviye kemeri mükemmel bir uyum sağlar ve herhangi bir kaymayı ve demetlenmeyi önler. File yapılı nefes alabilen poliamid kumaş, bu çorapların pamuktan çok daha hızlı kuruduğu ve emici olmadığı anlamına gelir, bu nedenle ne kadar kilometre koşarsanız koşun ayaklarınız kuru kalır.

Yastıklamalı, düşük kesimli koşu çoraplarımız, ayaklarınızı yaralardan korumak için tasarlanmıştır. Poliamid kumaş, dokunuşta yumuşaktır ancak aşınmaya karşı en yüksek direnci ile son derece serttir.

Yıkama talimatları:

30°'de makinede yıkayınız

Ütülemeyin

Çamaşır suyu kullanmayın

Kuru temizleme yapmayın

Kurutma makinesinde kurutmayın

 Popüler Ürünler