5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Morgan Stretch+ Teknolojisine Sahip Yün - Ekstra Geniş Diz Altı Ödem Çorabı Lacivert

Morgan-N-3538
322,90 TL
Aynı Gün Kargo

%42 Yün %41 Akrilik %15 Poliamid %2 Elastan

1 Çift Paket

Sağlık Çoraplar

Diz Üstü Boy

Bu Diz Yüksekliği Ekstra Geniş Diyabetik ve Ödem dostu çoraplar, standart bir çorap kutusundan %70 daha fazla esneklik sağlayacak benzersiz yumuşak örgü kumaşa sahiptir. Ayak parmaklarında aşınma ve yaraların önlenmesine yardımcı olacak ultra düz elle bağlantılı ayak parmağı dikişinden yararlanılır.

Ayrıca ayak tabanı ve ayak bileğinin yastıklı olması, aktiviteler sırasında çoğu şok kuvvetine duyarlı olan ve bu nedenle daha da fazla korunması gereken alanlarda yaralanmayı önlemeye ve konforu artırmaya yardımcı olacaktır.

Yumuşak çift şeritli üst kısım, sıkmadan veya bağlamadan nazikçe kavrar ve anti-bakteriyel kaplamaya sahip bu çoraplar, ayaklarınızın gün boyu sağlıklı ve taze hissetmesini sağlar! Diz Yüksekliği Ekstra Geniş 'Morgan' Diyabetik ve Ödem dostu tasarım serimiz ayaklarınızın gün boyu sıcak ve rahat olmasını sağlayacaktır.

Stretch+ Teknolojisi ile bu benzersiz yumuşak örgü kumaş, gerektiğinde normal bir çoraba göre %70 daha fazla esneklik sağlar; şişmiş bilekleriniz, bacaklarınız ve ayaklarınız varsa idealdir. Yastıklı ayak tabanı ve ayak bileği, koruma ve konfor seviyelerinize gerçekten katkıda bulunur ve ayaklarınızı gün boyu sıcak ve sıcak tutar, kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur, bu da cilt ve ayaklardaki sinirlerin sağlığı için faydalıdır.

Yumuşak çift şeritli üst kısım, sıkı veya bağlayıcı olmadan nazikçe kavrar; çünkü sıkı çoraplar dolaşımı engelleyebilir ve bu da dolaşım sorunları yaşayanlar için zorlayıcı olabilir. Çoraplar ayrıca ayak parmaklarında aşınmaları ve yaraları önleyen ultra düz, elle bağlantılı bir burun dikişine sahiptir ve ayakları sağlıklı ve taze tutmaya yardımcı olmak için anti-bakteriyel bir kaplama ile tamamlanmıştır.

Bu çorapların ayaklarınızla uyum içinde konfor sağlayacağından emin olabilirsiniz. Hem bacaklarınız hem de ayaklarınız.

Yıkama talimatları:

30°'de makinede yıkayınız

Ütülemeyin

Çamaşır suyu kullanmayın

Kuru temizleme yapmayın

Kurutma makinesinde kurutmayınPopüler Ürünler